17 būdai taupyti pinigus maisto prekėms

Prieš metus, aš pradėjau maisto mėgėjų maisto biudžeto planą. Aš išmokau daug pinigų taupymo patarimų, bet vis dar kovoja su tuo, kaip sutaupyti pinigų bakalėjos. Laikydamasis griežto maisto ruošimo plano ir maisto produktų sąrašo, norėdamas gauti kuo daugiau maisto už mano pinigus, yra puikus atsipalaidavimo taškas, tačiau didžioji problema kyla iš pagundos norintiems nusipirkti 10 naujų prieskonių arba gauti viską, kad prieskonių ėriukų pjaustymas suprantu, kad tai per daug, kad vienas žmogus galėtų valgyti. Čia pateikiami geriausi būdai, kaip sužinojome, kaip sutaupyti pinigų pirkdami maisto produktus, nuo kainų lyginant su kuponų naudojimu perkant didmenomis (o kartais ir sušaldytus!).

1. Kaina palyginti su parduotuvių programomis

Peržiūrėkite parduotuvių skrajutes, kad surastumėte geriausius pasiūlymus dėl to, ko tikrai reikia. Galite sužinoti, kas parduodama parduotuvių svetainėse ar programose (“Aldi”, “Whole Foods” ir “Wegmans”) arba per “Flipp” programą, kuri vienoje vietoje surenka daug skrajutes). Kai kurie rodo specialius pasiūlymus, o kiti leidžia jums susieti kuponus skaitmeniniu būdu. “Ibotta” programa suteiks jums grynųjų pinigų nuolaidų tam tikriems didesniems prekių ženklams didelėse dėžutės parduotuvėse, nuskaitydama kvitą po.

2. Parduotu su skaičiuokliu

Jei bandysite laikytis konkretaus biudžeto, nuspręskite, kad šis skaičius, pavyzdžiui, neapsiribos parduotuvėje ne daugiau kaip 50 USD, ir laikykite save atskaitingus. Vienas iš būdų tai padaryti yra apskaičiuoti kiekvieną elementą, kai jį pridėsite prie krepšelio. Į telefoną įdiegtas skaičiuotuvas, todėl nėra pasiteisinimų! Manau, kad fizinio sąrašo parašymas jaučiasi patenkintas, nes aš einu įveikti dalykus, bet einantis visais skaitmenimis reiškia, kad negalite prarasti savo sąrašo ir pabučiuoti, kad pabandytumėte atsiminti viską, ką ketinate pirkti. Tai taip pat padės išvengti impulsų pirkimo.

3. Planu maistą pagal tai, kas yra jūsų kabinoje

Jei į spintą turite buivolų toną, ieškokite receptų su jais anksčiau eisi į parduotuvę. (Pigi idėja: garnyruotos avinžirniai. Booma.) Pagalvokite apie maisto prekių pirkimą, atsižvelgdami į tai, kas yra jūsų sandėliukas kaip į savo Supjaustyti išbandyti tai, ką jūs galite padaryti, neišleisdami pinigų. Tai reiškia, kad rudieji ryžiai, o ne pirkti farro vienam receptui, arba išvalyti savo crisper drawer už use-it-up frittata.

4. Naudokite mažesnę krepšelį ar krepšelį

Paprastai pirkiu maisto produktus pagal svorį, nes aš turiu silpną ginklą ir negali praleisti 20 svarų. maistui namuose 10 kvartalų nuo parduotuvės. Tačiau naudodamiesi krepšiu ar maža krepšeliu parduotuvėje privers jus tik nusipirkti ką tu reikia vietoj susimąstymo impulsų pirkimuose. O jei tik vienos nakties vakarienės ingredientus gausite, pažiūrėkite, ar galite ją įsigyti vienišalei. Paimkite į šią 10-item-or-less atsiskaitymo liniją ir būkite minimalistine su jūsų maisto pirkimais.

SOUSVIDE PROCESS 6
Nuotrauka Alex Lau, “Food Styling” Anna Billingskog

Vakuuminis sandarinimas idealiai tinka sous vide gamybai ir mėsos sušaldymui.

5. Pirkite “Bulk-Online”

Jei norite sutaupyti pinigų, perkant dideliais kiekiais, tai atlikite nereikia įsigyti narystės sandėlio parduotuvėje! Galite gauti puikius pasiūlymus dėl birių prekių “Amazon”, “Boxed”, “Jet” arba “Instacart”, norėdami nusipirkti iš “Costco” be narystės (ten yra nedidelis prekių ženklų žymėjimas, pvz., 6.09 JAV dolerio, o ne 5 JAV dolerių už viščiuką rotisserie). Tačiau tik nupirkite dideliu kiekiu, ką žinote, kad jūs galų gale naudosite ir būsite sandėliuojami. Jums greičiausiai nereikia 10 svarų kiaulienos nugarėlių arba 30 skardinių iš pomidorų.

6. Vakuuminė mėsa uždaroma ir užšaldoma

Jei kas savaitę naudojate viščiukų krūtinę, galite gauti juos už 0,99 JAV dolerių už svarą, palyginti su 5,99 JAV doleriu už svarą už įprastą paketą, tada naudokite vakuuminį sandariklį, kad tinkamai juos laikytumėte. Jei norite įšaldyti 10 viščiukų krūtų, būtinai reikia išimti visą orą, kad jie neužsidegtų šaldiklio. The BA mėgstamiausia virtuvė yra “FoodSaver” (119 JAV dolerių “Amazon”), ir ji sumokės už save, kai galvojat apie visą maistą, kurį paprastai turėtumėte išmesti, ir pinigus, kuriuos sutaupėte perkant daugiausia. Jie taip pat puikiai tinka valgio gamybai “sous vide”, todėl bet kuriuo metu galėsite turėti puikiai vidutiniškai retą kepsnį vakarienei arba sultingą vištienos gabalėlį.

7. Parduokite apatinius lentynos ir išorines praeinas

Maisto prekių parduotuvės įvertina “pricier” prekės ženklus akių lygyje, todėl greičiausiai galėsite jį paimti, nesvarbu, ar jums reikia geresnio pasiūlymo. Prieš pirkdami nuskaitykite iš viršaus į apačią – 3 dol. Marinuotai gali būti paslėpti po 10 dolerių.

8. Eiti bendrai

Jei nesate prekės lojalus gaminiui, pabandykite bendrinti. Aš visada gausiu Hellmanno majonezą, bet man nerūpi, kas daro mano sviestą kasdieniams tikslams.

Padarykite pigesnę “Granitola” iš didžiųjų konteinerių.

Riešutų be Granola | Bin It Win It

9. Parduokite iš didžiųjų konteinerių

Nežinote, ar jums patinka farro? Reikia tik puodelio kvinano už salotoms ar pabarstyti riešutų lazdelę? Pasiimkite didžiąją talpyklą. Tai puikus būdas eksperimentuoti su naujais grūdais, džiovintomis pupelėmis, riešutais ar netgi prieskoniais (“Wegmans” pasirinko masinius prieskonius), o ne įsipareigoja į brangų krepšį ir leidžia surinkti dulkes sandėliuose. Maisto direktorius Carla Lalli Music turi visą vaizdo seriją, pavadintą Bin It Win It tai įkveps jus kuo geriau išnaudoti tuos pigius radinius.

10. Iškeikite pupeles vietoj konservuotų

Valgymas su džiovintomis pupelėmis reikalauja šiek tiek papildomo laiko mirkyti, nebent turite “Instant Pot”, kad sutaupytumėte daug pinigų. Konservai yra gerai už patogumą, bet, jei valgysite daug pupelių, džiovinti jūsų doleris taps dar geresnis. Užuot sumokėję 1 USD už 15 oz. gali (tai yra beveik pusė skysčio ir pusė pagamintų pupelių, taigi 2 USD už svarą), galite sumokėti 4 kg džiovintų pupelių už 5 JAV dolerius (1,25 GBP už džiovintą svarą ir dvigubai didesnės kaip virti). Padarykite didelę partiją ir užšaldykite virtus pupeles pintos ar kvarto konteineriuose, kad vėliau panaudotumėte.

11. Pirkite užšaldytas krevetes

Dauguma “šviežių” krevečių maisto prekių parduotuvėse anksčiau buvo užšaldytos ir tai yra visiškai gerai. Jei norite sutaupyti šiek tiek pinigų, išpjaukite tarpininką ir nusipirkite užšaldytą, nebent turite patikimą žuvų pardavėją ir (arba) gyvenate netoli vandenyno. Tai bus pigesnė ir bus jums atsitiktinės savaitinės krevetės kepsnys.

krevetės tacos with pineapple
Bobbi Linas

Šaldytos krevetės = ekskrementiniai krevečių taco vakarai.

12. Pirkite kai kuriuos daržoves sušaldytus

Yra trys užšaldytos daržovės, kurias mes garantuojame: žirniai, artišokų širdys ir virti špinatai. Jei jūsų receptai reikalauja, užšaldyti kaina paprastai yra pigesnė ir lengviau naudojama. Galite mesti žirnius tiesiai į makaronų vandenį, kol jūs nutekate ir jie virti per 30 sekundžių – tipą iš “Rent Week Special”: “Sad Boy Pasta” leidimas, o ne blanching daugybę šviežių. Kadangi šokoladas, kai virėja, švelnina nemažai, užšaldytu krepšiu sumuša daugiau špinatų nei šviežias, nes jis iš anksto blanched ir sugadintas šiek tiek perteklinio vandens.

13. Pirkite visa kita sezono metu

Sezono gaminiai bus pigesni, nes tai toks gausus, net ūkininkų rinkoje. Tai yra dažniau, kai vasarą parduodame persikų ar pomidorų nei žiemą.

14. Gaukite birių krepšių bulvių

“Fairway”, pamačiau, kad “Jukon Gold” bulvės, kurioms buvo skirta puse svaro, buvo 1,69 dolerio už svarą ir 3,99 dolerio. Tai beveik 50 procentų sutaupyti 0,79 JAV dolerio už svarą dideliais kiekiais; tokia pat suma, kaip ir bulvių, būtų 8,45 doleriai. Kartą per kelias savaites bulves laikykite gana gerai, o dažnai kepinate bulves ar bulvių koše keletą svarų, todėl visada geriau gauti daugiau.

15. Nusiplaukite savo salotines

Pirkimas iš anksto išplautų maišytų žalumynų visada brangesnis, o jų nėra visada 100 procentų švarus. 7 oz. vonia iš romėnų lapų yra $ 4.49 Fairway, o trys visos širdys (apie 12 oz.) yra $ 2.99. Vienu metu nusipirkite ir pjaukite puoduko toną – mažiausiai 7 oz krūva. už 2,50 $, o išplautas 5 oz. maišas. $ 4,50.

BA BASIC AMIEL PREP 5
Nuotrauka Alex Lau

Paimkite TON karolius sau į švarų kriauklę ir taupykite žalią žalumyną.

16. Užsiimkite savo sūriu

Čederio blokas visada bus pigesnis už svarą nei maišas. 8 oz. “Whole Foods” prekės ženklo “sharp cheddar” blokas yra 2,99 USD, o 12 oz. iš tos pačios čederio susmulkintos yra 6,99 USD. Tai yra 5,98 dolerio už svarą, palyginti su 9,32 dolerio už svarą už tą patį dalyką.

17. Parduotuvė internetu

Dauguma šių kainų palyginimų buvo naudojami ieškant “Instacart” prekių, kurias tiekia vietiniai maisto prekių parduotuvės. Aš taip pat naudoju “Peapod” (kuris naudoja “Stop and Shop” priemiesčio kainas) ir “Fresh Direct” (mūsų testo virtuvę “go-to for bakery”) patogumui ir gebėjimui tiksliai žinoti, ką aš išleidžiau ir palyginu kainą, nepalikdamas savo sofos. Tai vienintelis būdas, kai tingumas atsiperka.

Kelias įkvėpimo polentai:

Kaip užsidirbti “Polenta” su žaliomis savaitgalio dienomis Bin It To Win It